Pořiďte si novou rohovou lavici ještě dnes a 🔥 ušetřete 5%🔥 se slevovým kódem MWDESIGN5 !

⌛Akce končí 30.7.2024 ve 23:59! ⌛

Informace: V termínu od 20.7.2024 – 07.8.2024 budeme čerpat dovolenou a proto se doba výroby může prodloužit až o 15 pracovních dnů.

Vážení zákazníci. Těšíme se vašemu enormnímu zájmu o naše rohové lavice a proto bychom vás chtěli včas informovat, že pro všechny objednávky přijaté a zároveň uhrazené do 31.10.2022 garantujeme doručení do 23.12.2022.

Vážení zákazníci. Během vánočních svátků, tj. od 23.12.2022 do 9.1.2023 nepracujeme, a proto se doba výroby v tomto období prodlouží.
Děkujeme vám za pochopení a trpělivost a přejeme vám příjemné Vánoce a šťastný nový rok.

Proč jsou rohové lavice stále v módě?

Tento nenápadný nábytek se nachází téměř v každé domácnosti a mnozí si to ani neuvědomujeme. Rohové lavice byly populární v 70. letech. letech ale i přes jiné moderní nábytky, které jsou součástí dnešních domácností, rohové lavice nevyšly z módy, právě naopak.

Každý centimetr se počítá

Kuchyně je místem, kde se setkávají všichni členové rodiny obvykle při obědě nebo večeři a proto je důležité, aby se všichni vešli za stůl. Právě díky rohové lavici jsou i malé prostory využity do posledního centimetru a zůstane prostor i na větší stůl s židlemi nebo taburetkami. Jak už plyne iz názvu tohoto nábytku, rohová lavice se nejčastěji hodí do rohu místnosti, ovšem není to pravidlo . Pokud máte v domácnosti větší prostory a potřebujete oddělit kuchyni od jídelní části, rohová lavice samozřejmě plní i tento účel. Menší rohové lavice pohodlně usadí tři až čtyři osoby , přičemž u větších není problém usadit ani pět či šest lidí , k tomu pár židlí a celá rodina může pohodlně stolovat.

Úložného prostoru není nikdy dost

Jelikož se snažíme při koupi rohové lavice efektivně využít prostor, i rohová lavice nabízí možnost úložného prostoru, kterého samozřejmě nikdy není dost.

Rohové lavice jsou dostupné s úložným prostorem formou zásuvek nebo formou výklopného sedáku . Takto si umíte uložit jakékoli příslušenství, které potřebujete čas od času.

Prodává se nejčastěji v sestavě

Mnozí se snažíme zařídit svůj byt nebo dům tak, aby vše dokolaně ladilo. Kdysi se lavice vyráběly ve standardních barvách, kterých nebylo mnoho na výběr a stejně to platilo i pro imitaci dřeva. Častokrát se snažíme pořizovat nábytek ve stejné barvě dřeva jako je podlaha, kuchyňská linka či jiný kus nábytku, který už v domácnosti máme.

Proto se rohové lavice prodávají téměř vždy v sestavě, aby byl Váš jídelní prostor dokonalé sladěný. Naše firma vyrábí rohové lavice na míru , neboli jakékoli příslušenství, ať už jsou to židle , taburetky nebo kuchyňský stůl , vyrobíme standardně ve stejné imitaci dřeva jako rohovou lavici.

Totéž platí i pro materiál čalounění. Desítky různých barev materiálů pro sediště a opěrku rohové lavice si umíte přizpůsobit podle barev Vaší domácnosti.

Na kvalitě rohové lavice záleží

Masově vyráběné rohové lavice s designem z 90. let vydrží několik let při správném výběru a údržbě. Dát si vyrobit nábytek na míru může být někdy náročné, ovšem určitě se to vyplatí. Nábytek pod značkou MW Design je vyráběn ručně a individuálně, na míru pro každého zákazníka, což zaručuje kvalitu a nadčasovost při výběru materiálů.

Při výběru rohové lavice je důležité vybrat si správný materiál čalounění , který odolá lehkým poškozením či vylití tekutin. Zákazníci si nejčastěji vybírají omyvatelnou látku BOLD , která je odolná vůči vodě a skvrnám a její údržba je velmi jednoduchá.

Samozřejmostí je měkký sedák a opěradlo z polyuretanové pěny. Tloušťka pěny sedáku rohové lavice nebo židlí či taburetek se standardně pohybuje mezi třemi až pěti centimetry, což zaručí dostatečný komfort při sezení.