Pořiďte si novou rohovou lavici ještě dnes a 🔥  ušetřete 5%🔥  se slevovým kódem MWDESIGN5 !

⌛Akce končí 28.4.2024 ve 23:59! ⌛

Vážení zákazníci. Těšíme se vašemu enormnímu zájmu o naše rohové lavice a proto bychom vás chtěli včas informovat, že pro všechny objednávky přijaté a zároveň uhrazené do 31.10.2022 garantujeme doručení do 23.12.2022.

Vážení zákazníci. Během vánočních svátků, tj. od 23.12.2022 do 9.1.2023 nepracujeme, a proto se doba výroby v tomto období prodlouží.
Děkujeme vám za pochopení a trpělivost a přejeme vám příjemné Vánoce a šťastný nový rok.

Magazín rohových lavic na míru

Kuchyňský set na míru

Rohové lavice na míru Naše nabídka rohových lavic na míru vám umožňuje vytvořit ideální kousek nábytku přesně podle vašich představ. S možností výběru z široké

Čti dál ...

Jak vyrábíme rohové lavice na míru?

Výroba rohových lavic na míru je práce s maximální precizností na detail. Snažíme se plnit požadavky zákazníků k maximální spokojenosti, a proto nám záleží, aby byly naše procesy výroby byly kvalitní. Podívejte se spolu s námi, jak přibližně tento proces probíhá.

Čti dál ...

Na co je třeba myslet při výběru rohové lavice?

Zvolit správné rozměry nábytku není někdy vůbec jednoduché. Pomůžeme Vám při výběru rohové lavice, poradíme is výběrem materiálů čalounění a v neposlední řadě dáme i pár tipů, které Vám usnadní výběr rohové lavice, židlí, taburetek nebo stolu.

Čti dál ...

Proč jsou rohové lavice stále v módě?

Tento nenápadný nábytek se nachází téměř v každé domácnosti a mnozí si to ani neuvědomujeme. Rohové lavice byly populární v 70. letech. letech ale i přes jiné moderní nábytky, které jsou součástí dnešních domácností, rohové lavice nevyšly z módy, právě naopak.

Čti dál ...