Pořiďte si novou rohovou lavici ještě dnes a 🔥 ušetřete 5%🔥 se slevovým kódem MWDESIGN5 !

⌛Akce končí 30.7.2024 ve 23:59! ⌛

Informace: V termínu od 20.7.2024 – 07.8.2024 budeme čerpat dovolenou a proto se doba výroby může prodloužit až o 15 pracovních dnů.

Vážení zákazníci. Těšíme se vašemu enormnímu zájmu o naše rohové lavice a proto bychom vás chtěli včas informovat, že pro všechny objednávky přijaté a zároveň uhrazené do 31.10.2022 garantujeme doručení do 23.12.2022.

Vážení zákazníci. Během vánočních svátků, tj. od 23.12.2022 do 9.1.2023 nepracujeme, a proto se doba výroby v tomto období prodlouží.
Děkujeme vám za pochopení a trpělivost a přejeme vám příjemné Vánoce a šťastný nový rok.

Jak vyrábíme rohové lavice na míru?

Výroba rohových lavic na míru je práce s maximální precizností na detail. Snažíme se plnit požadavky zákazníků k maximální spokojenosti a proto nám záleží, aby procesy výroby rohové lavice byly kvalitní. Podívejte se spolu s námi, jak přibližně tento proces probíhá.

Přijetí objednávky a odeslání do výroby

Jelikož nám záleží na kvalitě a přesnosti, každá objednávka je přijata a zpracována individuálně. Zpravidla se nikdy nestane, že přijmeme objednávky od různých zákazníků, které jsou identické. Jak se říká, sto lidí, sto chutí a to platí i při výběru rohové lavice či příslušenství k rohové lavici.

Důležitým krokem na úplném začátku při výrobě i té Vaší rohové lavice je dostupnost materiálů na našich skladech. Jelikož denně vyrobíme přibližně tři až pět lavic , zásoby materiálů na čalounění nebo imitace dřeva, utrácejí velmi rychle. Proto je nutné zkontrolovat dostupnost všech materiálů pro Vaši objednávku a v případě potřeby doplnit zásoby.

Výběr a příprava materiálu konstrukce

Na základě rozměrů každé rohové lavice připravíme konstrukci rohové lavice z tradičního materiálu pro výrobu nábytku – dřevotřísky, o tloušťce 18mm. 

Každá čalouněná rohová lavice má mírně odlišnou konstrukci, ale čalounění najdeme na každé z nich. Sediště rohové lavice je vyrobeno z polyuretanové pěny T35 o tloušťce 4cm a rovněž i opěradlo lavice. Někdy je opěradlo čalouněno jen částečně, jako například na rohové lavici NK11 , kde je opěradlo vyrobeno formou “polštářků” upevněných na desce opěradla.

Má-li rohová lavice obsahovat i úložný prostor formou zásuvek, potřebujeme mít připravené kolejničky a úchytné materiály, které zajistí, že váha při zatížení zásuvky nepoškodí konstrukci celé lavice.

Vyřezávání materiálu čalounění laserem

Když máme konstrukci lavice připravenou, přichází krok čalounění rohové lavice. Samotné čalounění je nejsložitější část celé výroby, neboť vyžaduje vysokou přesnost a kvalitní materiály, aby čalounění vydrželo desítky let denního používání.

Rychlost a maximální přesnost na 0.05mm zajišťuje nejnovější technologie laserových CNC strojů. Jednoduše zadáme rozměry rohové lavice, vybereme daný model a výsledkem je několik kusů materiálu čalounění, připravených k aplikaci na sediště či opěradlo.

Lepení ABS hran

Součástí detailního a precizního procesu, který dodává finální efekt kvality našich produktů, je lepení hran.

Hrany je třeba lepit téměř na každém nábytku, ať už je to rohová lavice nebo stůl. Využíváme kvalitní čističe a lepidla a postupujeme podle nejnovějších technik lepení ABS hran, aby Vaše rohová lavice či stůl odolaly občasným nárazům, kterým se někdy nevyhneme.

Skládání, vyrobení návodu k montáži a expedici

Posledním a pro zákazníka nejdůležitějším krokem je vyrobení návodu k montáži, bez něhož je někdy náročné poskládat i jednoduchý kus nábytku.

Naši zaměstnanci poskládají rohovou lavici tak, aby mohli připravit přesný návod přímo na dřevě nábytku. Předvrtají všechny díry, označí místa, kde je zapotřebí umístit nohy nebo jiné součásti rohové lavice. Zapomeňte na montážní návody vytištěné na papíře. Naše návody jsou velmi přehledné a rohovou lavici tak dokáže poskládat opravdu každý.

Když je vše připraveno, nábytek je částečně poskládaný, celou objednávku bezpečně zabalíme na paletě, která se nám osvědčila jako nejbezpečnější forma dopravy. Doručení až k Vám domů zajišťujeme vlastní přepravní službou, abychom minimalizovali riziko poškození.

Týdně takto expedujeme 10-20 rohových lavic a plníme přání všech, kterým záleží na kvalitě a stylovém nábytku pro jejich domácnost.